nabídky a poptávky privátních a nebankovních půjček online, trh a inzerce peněz zdarma

Založte si s. r. o. jednoduše: 3 způsoby, jak začít podnikat ihned

Už jako mladí jste snili o tom, že budete podnikat a stanete se tak pánem svého času, ale postupem času vás odradily úřední, finanční a legislativní bariéry? Dnes máte možnosti, díky kterým nemusíte absolvovat žádnou složitou administrativu a váš sen můžete začít jednoduše realizovat. Představíme vám tři možnosti, které vám usnadní cestu.

Přijměte pomocnou ruku

Myslíte to se svým podnikatelským plánem vážně a už jste si vymysleli název firmy, zařídili základní dokumenty, vyjednali společníka a máte i finance? Pak se můžete vrhnout na vytvoření společnosti s. r. o.! Ale nikomu se nechce čekat věčnost. Firmy specializující se na problematiku s. r. o. vám mohou pomoci svou tvorbou společnosti na klíč.

Stačí, když si s jejími zástupci domluvíte schůzku, sejdete se s notářem a podepíšete společenskou smlouvu. Veškeré úřadování pak můžete nechat na odbornících a sami už se zabývat podnikatelskými plány, které do 5-10 dnů budete moci realizovat se společností přesně podle vašich představ.

Nečekejte na nic

Nemá smysl otálet nad dokumenty, prodlužovat dobu nejistoty přemýšlením nad detaily. Jestliže víte, co chcete, na nic nečekejte a jděte do ready-made s. r. o.

Hotová společnost je již zapsána v obchodním rejstříku, byl za ni zaplacen počáteční kapitál, má jméno a vyřízené veškeré potřebné dokumentace. Jediné, co přibyde, je jednatel – tedy vy. Koupě takové firmy u SimplyOffice vás vyjde na 10 900 korun bez DPH a ušetří vám astronomických 587 hodin strávených zařizováním firmy klasickým způsobem.

Upravte si ready-made na míru

Pokud si trochu připlatíte, může i ready-made s. r. o. vypadat přesně podle vašich představ. Za 15 900 korun budete podnikat se společností bez kompromisů. Sami si zvolíte počet jednatelů a společníků, název i místo, kde bude firma sídlit. V obou případech navíc získáte odborný pohled na svůj plán a kompletní poradenství ohledně svého podnikání.

Nemáte dostatek peněz?

Nevěšte hlavu, podnikat můžete začít i tak. Firmy, nabízející „polotovary“ společností s. r. o., za vás základní vklad složí a vy jim kapitál později splatíte.

Vyberte si možnost, která vám nejvíce vyhovuje a začněte podnikat okamžitě!

Srovnání nejjednodušších způsobů, jak začít podnikat:

TYP ZALOŽENÍ S. R. O. CENA VÝHODY NEVÝHODY
Společnost s. r. o. na klíč od 6 312 Kč bez DPH ·         garance 100 % úspěšnosti zápisu do OR ·         minimum administrativy ·         možnost půjčení základního kapitálu ·         podoba s. r. o. přesně podle vašich představ ·         žádné závazky a pohledávky ·         delší doba založení společnosti (cca 2 týdny) ·         složení kapitálů z vlastních zdrojů ·         se základním kapitálem lze založit s. r. o. pouze s jedním jednatelem a jedním společníkem
Ready-made 10 900 Kč bez DPH ·         prakticky žádná administrativa ·         žádné závazky a pohledávky ·         základní kapitál již splacený ·         nízká pořizovací cena ·         společnost má již dané jméno ·         omezený výběr sídla společnosti ·         počet jednatelů a společníků max. 1
All inclusive ready-made 15 900 Kč s DPH ·         expresní zápis do OR ·         minimum administrativy ·         žádné závazky a pohledávky ·         počet jednatelů a společníků dle požadavku ·         sídlo dle požadavku ·         vyšší cena oproti klasické ready-made s. r. o. ·         nutný notářský zápis